Baltuonių baltųjų kalakutų ūkis

Vlado Baltuonio kalakutų ūkis įsikūręs Kretingos rajone ir veikia nuo 1995 metų. Tai šeimos verslas kuriame auginami angliški baltieji kalakutai jau daugiau nei 25 metus.

Baltuonių ūkyje kalakutai lesinami savos gamybos natūraliais ir kokybiškais pašarais, pagamintais iš pačių, savo ūkyje užaugintų, grūdų. Pašare nėra jokios chemijos, ir jį sudaro 80% kviečiai, aliejus, žirnių šiek tiek, sojos įspaudas (jei nėra sojos, tai dedami kukurūzai arba pupos).

Šiuo metu ūkyje ne tik auginami kalakutai, bet veikia ir mėsos paruošimo cechas. Tai suteikia galimybę kalakutieną paruošti pačiame ūkyje ir pristatyti klientams itin šviežią.

 

Kalakutiena iš Baltuonių ūkio ruošiama tik šviežia pagal Jūsų išankstinį užsakymą.

 

 

NAUDINGA ŽINOTI:

 

  • Kartais žmonės skundžiasi, kad kepta ar virta kalakutiena tampa labai sausa. Taip atsitinka todėl, kad ji yra arba per ilgai kepama (verdama), arba ruošiama per aukštoje temperatūroje. Kalakutieną reikia kepti trumpiau negu kiaulieną, jautieną ar netgi vištieną. Jeigu pirmą kartą gaminate patiekalą iš kalakuto mėsos, rekomenduojame būti atidiems sekant kepimo (ar virimo) laiką ir temperatūrą, tačiau kai jau įprasite ją gaminti, stebėsitės kaip greitai galima šią mėsa paruošti ir koks skanus bei sultingas būna kalakutienos kepsnys.

 

  • Pastaba tiems, kas užšaldė kalakutą arba pirko užšaldytą ir nori tinkamai jį atšildyti. Rekomenduojame jį maždaug porai parų padėti į šaldytuvą ar kitą patalpą, kur temperatūra yra vos keliais laipsniais aukščiau nulio. Tokiomis sąlygomis atlaidintas kalakutas kalakutas nepraras skysčių ir išlaikys puikias skonines savybes.

Prisijunk

prie daugiau nei 7000 žmonių, kurie gauna naujienlaiškius su video receptais, straipsniais apie maistą, bei informaciją, kada atvežame šviežius produktus į Jūsų miestą

GAUTI NAUJIENLAIŠKIUS