Šamo filė su oda

Šamo filė su oda

Kategorija:

5.40 € - 7.20 € / vnt.17.99  / kg

Svoris: 0.3 - 0.4 kg

Galioja ne mažiau kaip 4 d.
5.40 € - 7.20 € / vnt. (17.99  / kg)
vnt
Pradėti apsipirkimą

Informacija apie produktą

PRODUKTO APRAŠYMAS

Auginama Lietuvoje be streso ir švariai.
Žuvys maitinamos specialiais subalansuotais pašarais, pagamintais iš natūralių produktų.
Be antibiotikų, hormonų ar kitų augimą skatinančių priedų.
Neturi jūrinėms žuvims būdingų žalingų cheminių junginių (pvz. metilgyvsidabrio), todėl puikiai tinka nėščiosioms, žindyvėms ir vaikams.
Neturi ašakų, labai mažai kaulų.
Neturi žvynų, todėl nereikia skusti.
Neturi dumblo skonio.
Lengvai virškinama. Lengvai ir skaniai paruošiama. Greitai įsigeria prieskoniai. Pašovus į orkaitę, idealiai iškepa per 30 minučių (180°C). Šamo odelė yra valgoma.

Filė paruošiame tiksliai tiek, kiek buvo užsakyta. Šamo filė ypatinga tuo, kad pjaunama tik iš šviežios žuvies, kuri ką tik buvo ištraukta iš baseinų. Po išpjovimo, filė iškart vakuumuojame, taip apsaugome ją nuo aplinkos poveikio. Mūsų vertybė – šviežumas, todėl garantuojame, kad visada gausite šviežią šamo filė.


LAIKYMO SĄLYGOS: nuo 0 iki +4 °C.


PAKAVIMAS: vakuuminėje pakuotėje.


APIE ŪKĮ / GAMINTOJĄ

Vilniaus rajone, Mickūnų seniūnijoje įsikūręs akvakultūros ūkis „Akvapona“ augina ungurinius šamus (lot. Clarias gariepinus). Šie šamai neturi ašakų, o jų skonis primena ungurio mėsos skonį. Žuvys auginamos uždarose baseinų sistemose todėl yra kokybiškos ir sveikos. Šiame akvakultūros ūkyje kartu su žuvimis yra auginami ir augalai. Augdamos ir besimaitindamos žuvys išskiria savo biologinės veiklos produktus, kurie joms pačioms yra nuodingi. Būtent dėl šios priežasties vandens telkiniuose žuvys serga ir dažnai žūsta. „Akvapona“ akvakultūros ūkyje šamai auginami dideliame vandens rezervuare. Rezervuaro vanduo yra nuolat valomas, kad neužsiterštų. Valymo metu surinkti žuvų biologinės veiklos produktai yra puiki trąša įvairiems augalams – ir gėlėms, ir žolei, ir net daržovėms. Todėl iš rezervuaro vanduo siurbliu pumpuojamas į viršutinę talpą su augalais. Tokiu būdu augalai gauna visas jiems reikiamas maistines medžiagas. Be to, augalai patys išvalo jiems paduodamą vandenį, kuris vėl grąžinamas ten, kur auginamos žuvys. Taip augalai gyvena žuvų dėka, o žuvys – augalų.


Skaitykite daugiau čia >>

Šamo filė su oda

Kategorija:

5.40 € - 7.20 € / vnt.17.99  / kg

Svoris: 0.3 - 0.4 kg

Galioja ne mažiau kaip 4 d.
5.40 € - 7.20 € / vnt. (17.99  / kg)
vnt
Pradėti apsipirkimą

Atsiliepimai!

Patiko pristatymo tikslumas. Tikrai gera kokybė.

Nemira

Puikūs produktai. Užsakome ne pirmą kartą ir kaskart labai džiaugiamės produktų kokybe.

Gabrielė

visi produktai, kuriuos ragavau, geros kokybės. Vidutiniškai vertinau tuos, kurie ne mano skonio, bet kokybė jų gera. Nevertinau, kurių dar neragavau :)

Daina

Prisijunk

prie daugiau nei 7000 žmonių, kurie gauna naujienlaiškius su video receptais, straipsniais apie maistą, bei informaciją, kada atvežame šviežius produktus į Jūsų miestą

GAUTI NAUJIENLAIŠKIUS