Šamo filė be papilvės ir be odos (A. Merkio ūkis)

Kategorijos: ,

9.15 € - 15.25 € / vnt.30.49  / kg

Svoris: 0.3 - 0.5 kg

Galioja ne mažiau kaip 8 d.d
9.15 € - 15.25 € / vnt. (30.49  / kg)
vnt
Pradėti apsipirkimą

Informacija apie produktą

LAIKYMO SĄLYGOS: nuo -1 iki +2°C.


PRODUKTO APRAŠYMAS:

Auginama Lietuvoje be streso ir švariai.
Žuvys maitinamos specialiais subalansuotais pašarais, pagamintais iš natūralių produktų.
Be antibiotikų, hormonų ar kitų augimą skatinančių priedų.
Neturi jūrinėms žuvims būdingų žalingų cheminių junginių (pvz. metilgyvsidabrio), todėl puikiai tinka nėščiosioms, žindyvėms ir vaikams.
Neturi ašakų, labai mažai kaulų.
Neturi dumblo skonio.
Lengvai virškinama. Lengvai ir skaniai paruošiama. Greitai įsigeria prieskoniai. Pašovus į orkaitę, idealiai iškepa per 30 minučių (180°C).

Filė paruošiame tiksliai tiek, kiek buvo užsakyta. Šamo filė ypatinga tuo, kad pjaunama tik iš šviežios žuvies, kuri ką tik buvo ištraukta iš baseinų. Po išpjovimo, filė iškart vakuumuojame, taip apsaugome ją nuo aplinkos poveikio. Mūsų vertybė – šviežumas, todėl garantuojame, kad visada gausite šviežią šamo filė.


APIE AUGINTOJĄ/GAMINTOJĄ: Šamus Utenos rajone augina žuvų ekspertas Artūras Merkys, kuris jau virš 30 metų tyrinėja povandeninį pasaulį, o pastaruosius 12 metų augina Afrikinius šamus. Žuvys auginamos baseinuose, kurie yra uždaroje patalpoje įrengtoje taikant moderniausias akvakultūros (recirkuliacinės sistemos) technologijas. Tai leidžia užtikrinti vandens ir oro atsinaujinimą. Šamai yra auginami švariai, be antibiotikų ar kitų augimą skatinančių priedų. Žuvys yra maitinamos tik specialiai šamams subalansuotais pašarais, pagamintais iš natūralių produktų. O vanduo naudojamas baseinams yra gaunamas iš 42 metrų gylio grežinio.


Daugiau apie mūsų ūkininkus galite paskaityti čia >>

Šamo filė be papilvės ir be odos (A. Merkio ūkis)

Kategorijos: ,

9.15 € - 15.25 € / vnt.30.49  / kg

Svoris: 0.3 - 0.5 kg

Galioja ne mažiau kaip 8 d.d
9.15 € - 15.25 € / vnt. (30.49  / kg)
vnt
Pradėti apsipirkimą

Atsiliepimai!

Mane be galo džiugina, kad vienoje vietoje galima rasti tikrai kokybiškų produktų, užaugintų Lietuvoje. Jaučiasi visai kita kokybė, tas šviežumas ir natūralumas. P.s. kitų produktų neįvertinau, nes dar neišbandėme 😉

Gintarė

Užsakau ne pirmą kartą, dažniausiai - šamą. Produktai skanūs, pristatymas man patogus. Net permoką grąžinama gan greitai.

Liudvika

Labai malonus, operatyvus
aptarnavimas. Labai gerai,
kad galite pristatyti iki pat namų.
Lanksčiai dirbate Šiauliuose
pristatėte iki pat namų durų.
Ačiū Jums

Giedrė, Šiauliai

Prisijunk

prie daugiau nei 7000 žmonių, kurie gauna naujienlaiškius su video receptais, straipsniais apie maistą, bei informaciją, kada atvežame šviežius produktus į Jūsų miestą

GAUTI NAUJIENLAIŠKIUS