Jauni mangoldai (lapiniai burokėliai)

1.50  / vnt.

Svoris: 100 g

Galioja ne mažiau kaip 7 d.
1.50  / vnt.
vnt
Pradėti apsipirkimą

Informacija apie produktą

LAIKYMO SĄLYGOS: nuo +4 iki +8 °C.


PRODUKTO APRAŠYMAS:

Mangoldai dar kitaip mums žinomi – lapiniai burokėliai.

Tai labai maistinga lapinė daržovė savo savybėmis stipriai lenkianti burokėlius. Jos lapuose ir lapų kotuose ypač daug vitamino C, B1, B2, A, K, taip pat gausu karotino, kalcio, fosforo, geležies. Ši daržovė turi daug mineralinių medžiagų, baltymų, įvairių mikroelementų ir ląstelienos, todėl mitybos specialistai ją rekomenduoja besilaikantiems dietų. Pasirodo ląstelienos mangoldai turi daugiau nei rūgštynės, salotos ar špinatai.

Medikai rekomenduoja vartoti lapinius burokėlius, nes jie praturtina mitybą svarbiais vitaminais bei mikroelementais. Taip pat netirština kraujo, yra lengvai virškinami ir juose mažai angliavandenių.

Mangoldai (lapiniai burokėliai) skoniu panašūs į špinatus ir riešutus. Gaminti naudojami tiek lapai, tiek kotai, iš kurių galima virti sriubas, gaminti troškinius, padažus ar tiesiog pjaustyti į salotas. Rekomenduojama žiemai šaldyti kartu su rūgštynėmis ir šaltomis žiemomis mėgautis nuostabaus skonio sriuba.


Jauni mangoldai (lapiniai burokėliai)

1.50  / vnt.

Svoris: 100 g

Galioja ne mažiau kaip 7 d.
1.50  / vnt.
vnt
Pradėti apsipirkimą

Prisijunk

prie daugiau nei 7000 žmonių, kurie gauna naujienlaiškius su video receptais, straipsniais apie maistą, bei informaciją, kada atvežame šviežius produktus į Jūsų miestą

GAUTI NAUJIENLAIŠKIUS