Modernus Artūro Merkio žuvininkystės ūkis

Šamus Utenos rajone augina žuvų ekspertas Artūras Merkys, kuris jau virš 30 metų tyrinėja povandeninį pasaulį, o pastaruosius 12 metų augina Afrikinius šamus. Žuvys auginamos baseinuose, kurie yra uždaroje patalpoje įrengtoje taikant moderniausias akvakultūros (recirkuliacinės sistemos) technologijas. Tai leidžia užtikrinti vandens ir oro atsinaujinimą. Šamai yra auginami švariai, be antibiotikų ar kitų augimą skatinančių priedų. Žuvys yra maitinamos tik specialiai šamams subalansuotais pašarais, pagamintais iš natūralių produktų. O vanduo naudojamas baseinams yra gaunamas iš 42 metrų gylio grežinio.

 

Artūro Merkio žuvininkystės ūkyje svarbiausias uždavinys užauginti sveiką, kokybišką ir skanią žuvį.

Džiaugiamės, kad šis ūkis gali ne tik užauginti, bet išskrosti, išrūkyti ir supakuoti žuvis. Taip galime užtikrinti, kad klientus pasieks pati šviežiausia skrosta ar rūkyta žuvis.

 

Šviežumo garantija

Šamas užsakomas iš anksto ir taip užtikriname, kad žuvis į Jūsų namus atkeliaus ne vėliau kaip per 24 valandas nuo paruošimo. Šamų paruošiame tiksliai tiek, kiek buvo užsakyta.

Pagrindinės šamo savybės:

  • Sultinga, bet ne riebi žuvis;
  • Neturi dumblo skonio;
  • Mažai kaulų ir nėra ašakų;
  • Neturi žvynų (todėl nereikės skusti prieš ruošiant);
  • Užaugintas švariai ir sveikai.
  • Be antibiotikų, hormonų ar kitų augimą skatinančių priedų.
  • Neturi jūrinėms žuvims būdingų žalingų cheminių junginių (pvz. metilgyvsidabrio), todėl puikiai tinka nėščiosioms, žindyvėms ir vaikams

 

Šamo maistinė sudėtis:

Prisijunk

prie daugiau nei 7000 žmonių, kurie gauna naujienlaiškius su video receptais, straipsniais apie maistą, bei informaciją, kada atvežame šviežius produktus į Jūsų miestą

GAUTI NAUJIENLAIŠKIUS