Cukinijos (iš biodinaminio ūkio)

1.30 € - 2.60 € / vnt.5.19  / kg

Svoris: 250 - 500 g

Galioja ne mažiau kaip 7 d.
1.30 € - 2.60 € / vnt. (5.19  / kg)
vnt
Pradėti apsipirkimą

Informacija apie produktą

LAIKYMO SĄLYGOS: nuo +4 iki +8 °C.


PRODUKTO APRAŠYMAS:

Biodinaminis ūkis 2014 metais gavo Demeter kokybės sertifikatą, kuris įrodo, jog visos augintos gerybės turi biodinaminį statusą bei auginamos su geriausiomis technologijomis bei aukščiausia klase.

Biodinamika – tai mokslas apie gamtoje esančias gyvybines jėgas, pirminių principų atpažinimą ir panaudojimą. Tai principai, kurie suteikia dirbamai aplinkai harmonijos ir ją atgaivina.

Biodinaminė žemdirbystė yra aukštesnė žemdirbystės pakopa, už ekologinę griežtesnė mažiausiai tris kartus: visas ūkis turi būti biodinaminis. Negali būti, kad pusė ūkio ar, pavyzdžiui, trečdalis, būtų chemizuotas, pilamos trąšos, pesticidai ir pan., o kita pusė – ekologiška. Ūkis pirmiausia turi būti visiškai pertvarkytas į ekologinį, ir iš jo – į biodinaminį. Jei ūkis nėra ekologinis, jis negali siekti biodinaminio ūkio statuso.

Iš ekologinio į biodinaminį ūkininkavimą galima pereiti tik per trejus metus. Pirmais metais visa ūkyje pagaminta produkcija galima tik šerti savo gyvulius. Antrais metais jau galima produktus tiekti rinkai, bet biodinaminio produkto statusas jiems suteikiamas tik trečiais metais. Visų pirma „Demeter“ ūkininkai stengiasi dirvožemyje atkurti humuso sluoksnį, kad ten pradėtų vykti natūralūs dirvodaros procesai. Tam reikia biodinaminių preparatų, kurie gaminami iš žolelių (ramunėlė, kraujažolė, dilgelė, valerijonas, ąžuolo žievė, kiaulpienė), kurios fermentuojamos kokioje nors gyvulinėje terpėje, pvz. elnio pūslėje.

Biodinaminė žemdirbystė pagrįsta holistiniu požiūriu, nuosekliai nusakančiu, kaip dirbame žemę ir kas iš jos turi išaugti. Vienas dalykas – mes tarnaujame žemei, norėdami atsidėkoti, dirbame ją teisingai, o ji mums duoda sveikus produktus.


Cukinijos (iš biodinaminio ūkio)

1.30 € - 2.60 € / vnt.5.19  / kg

Svoris: 250 - 500 g

Galioja ne mažiau kaip 7 d.
1.30 € - 2.60 € / vnt. (5.19  / kg)
vnt
Pradėti apsipirkimą

Prisijunk

prie daugiau nei 7000 žmonių, kurie gauna naujienlaiškius su video receptais, straipsniais apie maistą, bei informaciją, kada atvežame šviežius produktus į Jūsų miestą

GAUTI NAUJIENLAIŠKIUS